wrrr, drrr, grrr, brrr i wszystkie inne twarde dźwięki, jakie mogę wydać.

jestem zła. jak diabli. tak bardzo, że mam ochotę płakać. z niemocy, ze zmęczenia i ze złości, że jestem zła.
chcę się stąd wyrwać. z tego niezdrowego środowiska, trucizny, wrednych ludzi uśmiechających się dobrotliwie, szeptów i małych tajemnic. szlag mnie trafia jak widzę ludzi, którzy albo bawią się w pracę albo żyją ploteczkami przy cygarecie, bo przecież za to im płacą. szlag mnie trafia, że jak ja coś chcę, i byłam wystarczająco cierpliwa, a każą mi znów czekać, bo inaczej się nie da. szlag mnie trafia, że czuję się jak w próżni, że przystanęłam i tylko obiecują mi ponowne wyzwanie. szlag mnie trafia, że nie mam nic stałego w życiu. no dobrze, z tym ostatnim przegięłam. mam, ale daleko. i na własne życzenie poniekąd. w dni takie jak ten, a zdarza się to coraz częściej, zastanawiam się po kiego grzyba leśnego ja się tak staram skoro i tak mam tylko jeden pomysł na siebie. jeden konkretny i bardzo bardzo trudny do zrealizowania. ba, nie tylko ode mnie zależny. chodzę ulicą, po której szłam już setki razy, robię zakupy, które robiłam setki razy, przemyka mi przez myśl pytanie czy to jest mój obecny świat i zastanawiam się co ja robię ze swoim życiem.
uczyłam się cierpliwości. dziś mogę powiedzieć – jestem cierpliwa. to fakt. nauczyłam się.
teraz muszę się nauczyć walczyć o siebie. uczę się.
i muszę się nauczyć być zimną suką dla niektórych ludzi, to fakt. tylko, czy ja to umiem? ja jestem urodzoną dobrocią, łagodnym aniołem chodzącym po ziemi. a tutejszy świat żąda ode mnie brutalności. tyłek mam twardy, ale łokcie nie.
w chwili obecnej tylko dwoje ludzi na świecie mnie rozumie i przyjmuje jaką jestem i uczy ważnych rzeczy. i za to Ich kocham.
ale nadal jestem zła… :|

Reklamy

~ - autor: pawica w dniu Maj 21, 2010.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: