i ogarnął mnie spokój.

wysiadłam z samolotu i od tego momentu się tylko uśmiecham. nawet gdy musiałam zapłacić całe 4 zł za Tymbarka na dworcu. i co z tego, że wzięli mnie za wariatkę, gdy powiedziałam, że Tymbarki do mnie mówią, ale tylko gdy ktoś mi wybierze butelkę i poprosiłam o podanie jednej butelki z tych, które stały tuż pod moim nosem. Tymbark powiedział: „zaopiekuj się mną”. zjadłam pomidorówkę i od tego momentu chcę tylko jeść, jeść i jeść. nieważne, że kują mi ściany w mieszkanku, nieważne, że pogoda jest dziwna, bo gorąco i duszno lub burza. jestem tu pierszy raz tak zrelaksowana. tak spokojna. mogę patrzeć na Jego zdjęcie, mogę Ją obejmować, mogę iść na spacer i się zdziwić, że mamy teraz Empik i Orsay. uśmiecham się mimo woli, pomagam koleżance, która będzie pierwszy raz w życiu pracowała z dzieckiem autystycznym. za kilka dni pojadę do szpitala i siądę tam na krzesełku, czuję, że mogę to zrobić. rozmawiałam z Nią o Tym, zrozumiała, zaaprobowała, nie okazuje obaw. trochę daje do zrozumienia, że słabnie i powinnam pomyśleć o powrocie, ale jeszcze o tym nie myślę. rozkoszuję się urlopem. urlopem, który będzie wspaniały mimo nie wiem co. i kocham Grocholę. postanowiłam, że kupię sobie jej dwie książki. Osobowość ćmy i Kryształowego anioła. Mogą mówić, że banały. a jednak są w nich takie fragmenty, po których dociera do mnie nowe. i ważne. za to Chmielewskiej nie potrafię przełknąć, choć usilnie próbowałam.

jestem pordóżniczką, która smakuje życie, bo jest ono tak ulotne jak smaki. :)

Reklamy

~ - autor: pawica w dniu Lipiec 30, 2010.

Komentarze 3 to “i ogarnął mnie spokój.”

  1. też lubię tymbarki, też wierze że mówią;). ale ja często mówię do siebie, ciekawe czy to się nasila z wiekiem. czytaj „cokolwiek”, byleby dobrze nastrajało.

  2. ciekawe mówi, że wykryto duplikat komentarza. he?! ja dopiero co właśnie to mówiłam i nikogo nie było wczęsniej ;> co za technika…. „też lubię tymbarki, też wierze że mówią;). ale ja często mówię do siebie, ciekawe czy to się nasila z wiekiem. czytaj „cokolwiek”, byleby dobrze nastrajało.”

  3. duplikat, bo może dwa razy nacisnęłaś enterek :)))
    a gdzie ja mogę Ciebie poczytać, pogodny nastrajaczu? :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: